اردبیل| پل معلق مشگین شهر نگین گردشگری اردبیل+فیلم

اردبیل

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، در آستانه تعطیلات نوروزی تعداد گردشگران داخلی و خارجی در این شهرستان افزایش یافته و این شهرستان با جاذبه‌های گردشگری‌اش میزبان هزاران گردشگر داخلی وخارجی است.

این روزها میهمانان و گردشگران از هر نقطه آمده‌اند تا از جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی و فرهنگی مشگین‌شهر بازدید کنند که رضایت همه‌جانبه گردشگران را به دنبال داشته است.

تحول عظیمی در بخش گردشگری مشگین‌شهر با راه‌اندازی پل معلق انجام شده به طوری که حضور گردشگر در این منطقه افزایش چند برابری داشته است.

ثبت لحظات به یادماندنی در پل معلق مشگین‌شهر

این روزها  طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است که در شب‌ها و روزهای پل معلق لحظات به یادمانی را برای گردشگران به ثبت رسانده است.

این‌ شهرستان با جاذبه‌های بکر و زیبایش نگین گردشگری ایران زمین محسوب می‌شود و جاذبه‌های گردشگری این دیار هر گردشگری را متحیر می‌گند.

یکی از گردشگران داخلی در این زمینه اظهار داشت: مجموعه گردشگری پل معلق در نوع خود بی‌نظیر است که هر گردشگری را متحیر می‌کند و من از این که این جاذبه را در کشور خود می‌بینم بسیار خوشحالم.

وی افزود: قدم زدن بر روی این پل حال و هوای خاصی دارد و این حال و هوا در جذب گردشگران بسیار مهم است و من از این که امروز شاهد هستم با کمک بخش خصوصی بخش گردشگری و اقتصادی کشورمان تحول خوبی داشته است به اهمیت مسئله پی می‌برم.

آبگرم‌هایی که مشگین‌شهر را متحول می‌کند

مشگین‌شهر نگین گردشگری ایران زمین با آبگرم‌هایی که دارد میزبان گردشگران داخلی و خارجی است که همگان با حضور در این مراکز رضایت همه‌جانبه‌ای از خود نشان می‌دهند.

آبگرهای مشگین‌شهر در نوع خود بی نظیر است و به صورت مدرن و سنتی در نقاط مختلف این شهرستان قرار دارند و مکان بسیار مناسبی برای حضور گردشگران است چرا که این آبگرم ها از لحاظ درمانی بسیار مناسب است.

طراحی ویژه نورپردازی پل معلق مشگین‌شهر

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر اظهار کرد: نورپردازی پل معلق مشگین‌شهر به صورت ویژه طراحی شده و به این مجموعه حال و هوای خاصی بخشیده است.

حسین عباسی‌نیا افزود: یکی از اولویت‌های اساسی ما جذب گردشگران است که تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا به این هدف دست یابیم و نورپرداری یکی از این اقدامات بود.

وی با اشاره به ساماندهی ویژه محوطه پل معلق نیز گفت: این اقدام به طور مناسب انجام یافته و خوشبختانه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر از آمادگی مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر در ایام تعطیلات خبر داد و گفت: تمهیدات لازم در این زمینه انجام داده شده تا بتوانیم لحظات به یادمانی را در کنار همدیگر به یادگار بگذاریم.

وی از برگزاری همایش مشگین 97 همگام با تبریز 2018 با حضور مسئولان کشوری و استانی خبر داد و گفت: این همایش اقدام مناسبی برای توسعه گردشگری مشگین‌شهر است که با حمایت مسئولان استان و شهرستان شاهد توسعه بخش گردشگری مشگین‌شهر خواهیم بود.

جواد قربانی مدیر پروژه پل معلق مشگین‌شهر از اجرای برنامه‌های فرهنگی در پل معلق خبر داد و تصریح کرد: این برنامه‌ها نیز به طور مناسب در دستور کار قرار داده شده و جشنواره‌های مختلفی در ایام سال در این مجموعه اجرا می شود و مهم‌ترین اولویت ما جذب گردشگران است که در این زمینه اقدامات مناسبی انجام یافته است.

آری، امروز مشگین‌شهر به قطب گردشگری کشور تبدیل شده و نگین گردشگری ایران زمین محسوب می‌شود و گردشگران زیادی از جای جا دنیا در این شهرستان حضور می‌یابند.

گزارش از اکبر رزمی

 

انتهای پیام/ح

]
منبع: https://tn.ai/1687247