سرانه طراحی هتل 4 ستاره هتل بهفر | memarinavaz

این نوع اتاق در حقیقت دو اتاق تو در تو را در بر می‌گیرد که هر دوی آن‌ها به راهرو اصلی ضوابط طراحی هتل 4 ستاره هتل راه دارند. در واقع هر کدام از این اتاق‌ها به تنهایی یک اتاق مجزا با امکانات و حمام مجزا هستند که از طریق یک در از وسط به هم متصل شده‌اند. نام این اتاق را شاید هرگز نشنیده باشید؛ چون اتاق پارلر برای مقاصد تفریحی کاربردی ندارد و بیشتر برای اهداف تجاری و کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک سالن یا یک اتاق نشیمن بدون تخت است که تعدادی مبل برای نشستن در آن گذاشته شده است و معمولا برای بحث و گفتگو، جلسات کاری و… اتاق چهار نفره، در واقع شامل دو تخت‌خواب دو نفره است که به آن Double Double-Room گفته می‌شود.

  • هیچ کس در هتلی با اتاق های ضعیف طراحی نمی شود ، هر چقدر هم که امکانات عالی باشد ، بنابراین این باید در مرحله طراحی در اولویت قرار گیرد.
  • دارای مدیر حرفه ‌ای و متخصص، سازگاری و هماهنگی سرویس‌ها، تداوم نگهداری و خانه داری بی عیب و نقص اجزای اصلی و اساسی برای حفظ درجه ۵ ستاره است.
  • استفاده از تکنولوژی روز جهت تسهیل تمامی کارها در الیزه به صورت یک تیم باید در تمامی جایگاه های شغلی باشد.

استراتژی خلاقانه ما با یک فرآیند تحقیقاتی عمیق در مورد چشم انداز مهمان نوازی بین المللی و محلی و مشتریان فلمینگ – مسافران تجاری اطلاع رسانی شد. ما متوجه شدیم که مسافران تجاری آینده به طور خاص انتظار دارند تجربه عاطفی فزاینده ای با هنر و فرهنگ داشته باشند، برخلاف تجارت سنتی که متمرکز بر تجارت است. پاسخگویی به این تقاضا، کارآمدی، اجتماعی بودن و فرهنگ ستون فقرات تجربه جدید The Fleming شد. جامعه پذیری جوهره طراحی چیدمان و مبلمان سفارشی است، ایجاد رابط بین مهمانان و همچنین ارتباطی برای تعامل با کارکنان.

کارت های اعتباری تخفیف هتل

خود پله ها باید دارای بالابرها و آج های شفاف باشند که ترجیحاً با بینی های متضاد از هم جدا می شوند. از آنجا که این مناطق پر رفت و آمد و پر رفت و آمد هستند ، راه پله ها و لابی ها اغلب موکت می کنند تا صدای ضعیف به گوش برسد. آنها باید با استفاده از علائم اضطراری به وضوح نشان داده شوند و باید دارای سطح کف ضد لغزش باشند تا هنگام استفاده از لغزش جلوگیری شود. مسیرهای فرار نیز باید فضاهای سبکی باشند و مهمانان و کارکنان را در کوتاه ترین و ایمن ترین مسیر موجود از ساختمان خارج کنند. ، پروژه ای با رویکرد اقامتی می باشد که برای منطقه توریستی/بیزینسی شمال لیسبون در نظر گرفته شده است.

سرانه طراحی هتل 4 ستاره هتل بهفر | memarinavaz

به همین دلیل تمامی سیاست ها و فلسفه های سرویس دهی براین مبنا تعریف و توسعه یافته اند. ایجاد یک حس و فضای خیلی صمیمی و گرم، جایی که مهمانان و همکاران در آن احساس تعلق کنند،  هدف اصلی مدیریت هتل بوده و است. وجود فرهنگ کار گروهی، احترام، صمیمیت و حرفه ای گری از پایه ای ترین سنگ بنا های مدیریتی در الیزه میباشد. تمامی مدیران ارشد الیزه آموزش دیده اند تا با استفاده از علم هتلداری که خارج از ایران کسب کرده اند بتوانند سیاست های مدیریتی را طراحی، برنامه ریزی و اجرا کنند. استفاده از تکنولوژی روز جهت تسهیل تمامی کارها در الیزه به صورت یک تیم باید در تمامی جایگاه های شغلی باشد. مدیریت الیزه بر مبنای سیستم TQM که یک سیستم مدیریتی ژاپنی مبتنی بر کیفیت است، میباشد.

سایر هتل های شهر رشت

هتل دو ستاره اردیبهشت در قلب شهر رشت و میدان تاریخی شهرداری قرار گرفته، میدانی متعلق به دوره پهلوی که ساختمان آن جزو نمادهای شهر رشت به شمار می‌رود. هتل اردیبهشت علاوه بر اینکه خودش هتل خوبی است و خوش مسیر است، رستوران معروف و بسیار خوبی هم دارد که به لذیذ بودن غذاهای محلی‌اش شهره است. هتل کوروش شامل یک مجموعه ورزشی با امکانات مختلفی همچون استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، حمام سنتی، باشگاه بدن‌سازی و غیره نیز است. این مجموعه به شما این امکان را می‌دهد تا ورزش در یک محیط آرام و بدون هیاهو را تجربه کنید. سالن‌های مجهز اسپا (SPA) و ماساژ نیز از دیگر امکانات هتل بوده که برای رفاه حال مهمانان مهیا شده است.