کتاب های کمک درسی دهم فنی و حرفه ای, کارودانش خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

در ادامه به معرفی اجمالی کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی از انتشارات خیلی سبز پرداخته شده است. پرسش های چهار گزینه ای زیست سال دهم تجربی می تونه راه رو برای شما هموار کنه. این کتاب با توجه به محتویاتش شامل درسنامه های تست محور، کنکوری، ترکیبی، دارای جداول مقایسه ای و جمع بندی پر از نکته های کنکوری و ترکیبی هست. زیست شناسی با توجه به مطالبی که داره ممکنه برای بچه ها نامفهوم و سنگین باشه به همین دلیل نیاز هست که تست های زیادی رو بزنی تا مطالب در ذهنت جای بگیره. را یافت؟ بهترین راه و کم‌هزینه‌ترین راه می‌تواند سایت گاج مارکت باشد.

بهترین کتاب های کمک درسی دین و زندگی دهم تجربی

کاهش هزینه‌های رفت و آمد و صرفه جویی در زمان، عواملی هستند که افراد را به خرید اینترنتی کتاب مجاب می‌کنند. شما می‌توانید علاوه بر سفارش کتاب درسی، برای تهیه بهترین منابع کمک‌درسی دهم تجربی، انسانی و ریاضی نیز از سایت مارکا اقدام کنید. با اضافه کردن محصول به سبد خرید، تنها کافی است منتظر باشید تا کتاب موردنیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید.

تست شیمی دهم خیلی سبز

مجموعه کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز، در این پایه، یکی دیگر از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند. این مجموعه کتاب ها در دروس مختلف این پایه، در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته‌اند. این نوع کتاب ها، دانش‌آموزان را به تمرین و تکرار بیشتر مطالب درسی وامی‌دارند. خلاصه دروس، پوشش سراسری مطالب و نکات مهم و کاربردی نیز در میان این تمرین و تکرارها جای دارند که باعث تسلط همه سویه بر روی مطالب درسی می‌شوند.

تست اقتصاد دهم ویژه کنکور 1404 خیلی سبز

این کتاب سعی در تربیت توأمان مهارت حل مسئله به‌صورت تستی و تشریحی دانش‌آموزان را دارد. در کتاب درس پک مهر و ماه، همان‌طور که از نام این کتاب پیداست، خلاصه همه دروس به همراه مثال و پاسخ به‌تمامی سؤالات و تمرین‌های کتاب درسی ارائه شده است. این کتاب برای تفهیم بهتر دروس و تمرین برای امتحانات طراحی شده است. این کتاب ها سعی بر بالابردن اطلاعات و اعتمادبه‌نفس دانش‌آموزان دارند. کتاب تست انتشارات خیلی سبز برای آن دسته از دانش‌آموزان طراحی شده که می‌خواهند از ابتدای کار برای کنکور آماده شوند.

اهمیت پایه دهم لزوم استفاده از مکمل‌های محتوای درسی را بیش از مقاطع گذشته نمایان می‌سازد. به همین منظور بانک کتاب مارکا به عنوان یکی از بزرگترین مراجع اینترنتی خرید کتاب‌های آموزشی، فرصت تهیه کتاب‌های کمک‌درسی را برای تمامی مقاطع تحصیلی از جمله پایه دهم فراهم کرده است. در کتابانه می‌توانید پیش از خرید، از انتخاب خود مطمئن شده، این تناسب قیمت را سنجیده و سرانجام خریدی درست و مقرون‌به‌صرفه داشته باشید. برای اطلاع از قیمت و محتوای کتاب های موردنظر خود، می‌توانید به بخش توضیحات آن کتاب خود در سایت مراجعه کنید. کتاب های سه بعدی شامل درس‌نامه‌ای کامل و ساده به همراه نکات و مثال‌های متنوع کتاب کمک درسی دهم تجربی هستند. این درس‌نامه‌ها به‌گونه‌ای تنظیم شده‌اند که دانش‌آموز هیچ‌گاه تست زدن را فراموش نکند!

  • کتاب های پرسمان گاج را می‌توان در زمره بهترین کتاب کمک درسی دهم تجربی قرارداد.
  • کتاب های IQ (آی کیو) گاج، یکی از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی است که قصد آموزش فراتر از سطح کتاب را دارد.
  • شما می‌توانید علاوه بر سفارش کتاب درسی، برای تهیه بهترین منابع کمک‌درسی دهم تجربی، انسانی و ریاضی نیز از سایت مارکا اقدام کنید.
  • انتشارات خیلی سبز، یکی از انتشارات برتر در کتاب های کمک آموزشی است.
کتاب های کمک درسی دهم فنی و حرفه ای, کارودانش خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko