کیبورد خرید انواع کیبورد کامپیوتر ، کیبورد بی سیم و ساده

اکنون از آخرین نقطه کلید خوب شناخته شده تا اولین نقطه کلید بد را اندازه‌گیری کنید. سپس زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید و روی Options کلیک کنید. زیر بخش مربوط به Keyboards زبانی را که می خواهید حذف شود را انتخاب کرده و Remove را بزنید. که در زمان نوشتن این مطلب اکثر این اتصال از طریق پورت USB می باشد.

فعال کردن کیبورد کامپیوتر

در ادامه برخی از معروف ترین کیبورد های کامپیوتر را با همدیگر بررسی می کنیم. همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، مهم ترین نکته برای خرید کیبورد کامپیوتر، توجه به نوع کاربری و سطح انتظارات تان از این محصول می باشد. برای بیشتر افراد استفاده از یک کیبورد کامپیوتر معمولی کافی می باشد و پرداخت هزینه اضافی برای قابلیت های بلا استفاده شاید چندان منطقی نباشد.

  • گروه چهارم نیز کیبوردهای گیمینگ هستند که به طور تخصصی برای پیسی گیمرها یا همان افرادی که به صورت حرفه‌ای بازی‌های کامپیوتری انجام می‌دهند، طراحی شده‌اند.
  • برای خرید کیبوردهای متنوع با کیفیت بالا می‌توانید از کارشناسان فروشگاه اینترنتی تاپ رایان راهنمایی و مشاوره بگیرید.
  • شما می‌توانید به سادگی روی صفحه کلید پروجکشن مانند صفحه کلید معمولی تایپ کنید.
  • آیا ماتریس کیبورد را از مرحله پیش به‌خاطر می‌آورید؟ این نوارها محورهای X و Y آن ماتریس هستند.

با استفاده از صفحه کلید می توانید در اکثر برنامه ها کارها را با سرعت بیشتری انجام دهید. برای مشاهده اینکه کدام دستورات دارای میانبر صفحه کلید هستند، یک منو باز کنید. اگر میانبری وجود داشته باشد، در کنار آیتم‌های منو نشان داده می‌شوند. هر زمان که نیاز به تایپ چیزی در یک برنامه، پیام ایمیل یا کادر متنی داشته باشید، یک خط عمودی چشمک‌زن به نام مکان‌نما را مشاهده خواهید کرد. این نشان دهنده‌ی مکانی است که پس از تایپ کردن متن از آنجا شروع خواهد شد. می‌توانید مکان‌نما را با کلیک کردن در مکان مورد نظر با ماوس یا با استفاده از کلیدهای پیمایش حرکت دهید.

۱- این کیبوردها علاوه بر ویندوز XP با ویندوز ویستا و سون سازگاری کامل دارد. از کیبورد Farsi برای جستجو در اینترنت و سایتهای مختلف با “ی” و “ک” فارسی و از Arabic برای تایپ با فونتهای فارسی با “ی” و “ک” عربی استفاده کنید. کلید میان‌بر برای تایپ ویرگول در ویندوز، shift+ف (یا همان Shift+T) است.

REDRAGON K617 FIZZ Pro Mechanical Gaming Keyboard

کیبوردهای  سیم دار از پر فروش ترین و رایج‌ترین نوع کیبورد هستند. کیبورد سیمی به علت سریع‌تر بودن و عدم کندی بیشتر از مدل های دیگر مورد توجه گیمرها قرار می‌گیرند و کیبورد گیمینگ یکی از محصولات محبوب در بین علاقمندان به بازی های کامپیوتری می باشد. قیمت کیبوردهای با سیم نسبت به کیبوردهای بی سیم ارزانتر است و از نقاط قوت این کیبوردها می‌توان به نیاز نداشتن به باتری برای کار کردن اشاره کرد. این نوع کیبوردها فاقد فضای خالی بین دکمه‌ها هستند که در کیبوردهای معمولی مشاهده می‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار